Oficjalne otwarcie lokalu Okienka Życia dla królików i gryzoni

 

Oficjalne otwarcie lokalu Okienka Życia miało miejsce 28 września 2019 roku. Lokal mieści się w Lublińcu, przy ul. Mickiewicza 12 Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim tym, którzy byli w tym dniu razem z nami   Za miłe słowa, za wsparcie, za prezenty dla maluchów, za to, że poświęciliście swój czas, by być z nami. Za tort niespodziankę i wzruszające prezenty..

Choć działamy już ponad 6 lat, lokal wynajęliśmy dopiero rok temu, przystosowanie go do takiej ilości zwierzaków, klatek i ich wyposażenia, zapasów jedzenia, pelletu, siana i leków kosztowało nas sporo środków, czasu, ale przede wszystkim sił i pracy.. Praktycznie codziennie wychodzimy z niego po 22, czasem.. po 2.. 

Dziękujemy bardzo tym, którzy przyczynili się do tego, by wyglądał i był wyposażony tak, jak jest.

Przede wszystkim chcielibyśmy ogromnie podziękować Rysiowi i Ani,  którzy mają wielki wkład w remont, malowanie ścian, położenie wykładziny  Dziękujemy Kochani, bez Was nie zrobilibyśmy tego nigdy!

Kolejne osoby, to Kasia i Przemek, którzy dzielnie walczyli z naszym mikro WC, by zmieściła się w nim pralka i by zlew, który zastaliśmy w lokalu nie przeciekał  Musimy teraz dbać o linię, ale to, co było niemożliwe do zmieszczenia, mieści się bez problemu 

Bardzo dziękujemy też firmom, które nas wsparły: Dulux za przekazane nam farby, Lentex za promocyjną cenę wykładziny, Inter Zoo za podarowanie klatek dla naszych świnek i królików, oraz Fit & sweet cafe za przygotowanie na otwarcie pysznych ciast i przekąsek, ZoKart Nadruki za przepiękne koszulki z naszym logo, TIVO Polska za próbki ziół i regularne dostarczanie przysmaków dla maluchów ! 

Karolinie, dzięki której maluchy mają pięknie wyposażony wybieg 

Gosi, Asi, Ewie, drugiej Gosi i drugiej Ewie i Magdzie, Karolinie, Zuzi, Oliwii, Sebastianowi i wszystkim tym, którzy pomagali nam w przenoszeniu zapasów i zrobienia miejsca na tyle osób, sprzątaniu klatek i ogarnięciu ogólnie panującego chaosu kilka dni przed otwarciem

 Wszystkim, którzy przygotowali pyszne babeczki, ciastka i przekąski, by nikt nie był głodny! 

Przewodniczącemu Rady Miasta- Gabriel Podbioł za odwiedziny i wsparcie! Miło wiedzieć, że nasze działania nie są obojętne władzom Lublińca! 

Monice ze Sklep Zoologiczny Super Świstak za odwiedziny i przywiezieniu ogromu darów, jakie przekazujecie dla nas za pośrednictwem świstaka- oraz wszystkim tym, którzy te zakupy dla nas robią 

A najbardziej dziękuję od siebie Adze, Marcie i Michałowi- bez Was nie byłoby okienka